Baner 20-lecie

Środa, 13 grudnia 2017

Aktualności BWzZ

07.12.2017Rektor z wizytą na Uniwersytecie Roma Tre

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 29 listopada do 3 grudnia br.  gościł z wizytą na Uniwersytecie Roma Tre z siedzibą w Rzymie.
Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

23.10.2017Rektor z wizytą w Istanbul Kültür University

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, w dniach od 18 do 22 października 2017 r. gościł z wizytą w partnerskiej uczelni Istanbul Kültür University z siedzibą w Stambule.
Rektor w Uniwersytecie w Mediolanie

18.10.2017Rektor w Uniwersytecie w Mediolanie

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz dr Anna Stolarczyk-Gembiak, dziekan Wydziału Filologicznego w dniach od 11 do 14 października 2017 roku gościli w partnerskiej uczelni Uniwersytetu w Mediolanie we Włoszech.
Rektor w Democritus University of Thrace

05.10.2017Rektor w Democritus University of Thrace

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, przebywał od 27 września do 1 października 2017 r. w partnerskiej uczelni Democritus University of Thrace, z siedzibą w Ksanti (Grecja).
Rusza kolejna edycja programu RISE

01.09.2017Rusza kolejna edycja programu RISE

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze do udziału w kolejnej edycji programu RISE (Research Internships in Science and Engineering).
Szkoła letnia w Splicie

10.07.2017Szkoła letnia w Splicie

Chorwacka uczelnia partnerska PWSZ w Koninie University of Split oraz University Department of Professional Studies organizują szkołę letnią. Oferta adresowana jest również dla studentów i pracowników PWSZ w Koninie.
Democritus University of Thrace naszym nowym partnerem

22.06.2017Democritus University of Thrace naszym nowym partnerem

W maju 2017 roku PWSZ w Koninie rozpoczął współpracę z grecką uczelnią Democritus University of Thrace.
Święto Portugalii i Turcji

24.05.2017Święto Portugalii i Turcji

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, był gościem uczelnianego Dnia Portugalsko-Tureckiego. Otworzył spotkanie i serdecznie zaprosił do wspólnej zabawy.
Portuguese & Turkish Day!

18.05.2017Portuguese & Turkish Day!

Zagraniczni studenci Programu Erasmus+ z Portugalii i Turcji serdecznie zapraszają na odbywające się co roku w naszej uczelni uroczystości celebrujące ich kulturę.

1 z 18
<<  1 234567...18  >>