WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 21 września 2019

Szkolenie z BHP na studiach II stopnia

Studenci I-ego roku studiów drugiego stopnia!

Zgodnie z zarządzeniem Nr 78/2014 Rektora PWSZ w Koninie z dnia 15 września 2014 r. wszyscy studenci wpisani na I rok studiów drugiego stopnia są zobowiązani odbyć i zaliczyć szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Studenci, którzy w ramach dotychczasowego kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie odbyli już szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy nie przystępują do szkolenia powtórnie.

W celu odbycia i zaliczenia szkolenia nowo przyjęty student I-ego roku studiów drugiego stopnia zobowiązany jest skontaktować się z pracownikiem służby BHP  - Panem inż. Sławomirem Szadkowskim - Specjalistą ds. bhp i ppoż. (adres e-mail: bhp@konin.edu.pl).

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki