WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 24 lipca 2019

Wychowanie Fizyczne

PWSZ w Koninie prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego na wszystkich kierunkach i specjalnościach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych zgodnie z planem studiów na danym kierunku. Przydziału do grupy dokonuje prodziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia na podstawie deklaracji złożonych przez studentów.

W roku akademickim 2015/2016 zaproponowaliśmy naszym studentom 9 form aktywności ruchowej: naukę pływania, aerobik, zajęcia na siłowni, taniec, piłkę siatkową, tenis stołowy, samoobronę, futsal, naukę jazdy na nartach.
Zajęcia realizowane są na sześciu obiektach sportowych, czterech własnych oraz  dwóch obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie.
 
Koordynator ds. Wychowania Fizycznego  i Sportu PWSZ W KONINIE

dr Edyta Bielik
 
Sprawy Studenckie ul. Popiełuszki 4 pok. 7a

  • Poniedziałek           1000 - 1100
  • Wtorek                      900 - 1000
  • Czwartek                  1000 - 1100
 
W innych godzinach informacji udziela sekretariat Dziekana pok. 7

tel. 63 249-71-50

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki