Slider

W budynku dydaktycznym przy ul. ks. J. Popiełuszki 4 (Morzysław) urzęduje dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu.

W kompleksie tym funkcjonują katedry:

- Katedra Zdrowia Publicznego,

- Katedra Żywienia i Aktywności Fizycznej.

Obiekt posiada 26 pomieszczeń dydaktycznych, w tym m. in.:

• aula na 176 miejsc, wyposażona w siedzenia z pulpitem, środki audiowizualne, zamontowane na stałe nagłośnienie, multiwizjer oraz klimatyzację,
  • sala wykładowa na 150 miejsc, wyposażona w dwa projektory multimedialne, rzutnik multiwizjer oraz nagłośnienie,
  • dwie sale wykładowe na 76 i 60 miejsc, wyposażone w projektory podwieszane na stałe; w jednej z nich znajduje się tablica interaktywna,
  • 2 pracownie komputerowe – jedna na 15 stanowisk z pełnym dostępem do internetu oraz druga – na 20 stanowisk – do nauczania języków obcych z wykorzystaniem platformy e-learningowej.

W budynku dydaktycznym znajdują się laboratoria: chemiczne, biologiczne oraz technologii wody i ścieków Wydziału Technicznego. Są także dwie pracownie: chemii żywności i żywienia człowieka, pracownia badań motorycznych i wydolnościowych człowieka.

Przy budynku dydaktycznym znajduje się również sala gimnastyczna, która wyposażona jest w sprzęt sportowy oraz nagłośnienie.

Integralną część tego kompleksu stanowi niedawno zmodernizowany lekkoatletyczny stadion sportowy z zespołem boisk sportowych: dwa do gry w kosza, po jednym do piłki siatkowej i plażowej, oraz do piłki ręcznej, a także dwa korty tenisowe. Na stadionie jest również tartanowa bieżnia, stanowiska do skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, rzutu oszczepem i pchnięcia kulą.

Na terenie Uczelni znajduje się czytelnia wyposażona w podręczny księgozbiór i komputery z dostępem do internetu oraz kawiarenka.

Do budynku prowadzą podjazdy wewnętrzne i zewnętrzne, oraz winda zewnętrzna dla osób niepełnosprawnych, co zapewnia dostęp do wszystkich pomieszczeń dydaktycznych.