Uczelnia
Slider

Dyżury pracowników

Katedry Nauk Technicznych

 

Nazwisko i imię

Termin dyżuru

Godzina dyżuru

Miejsce odbywania dyżuru

Andrzejewicz Mariusz mgr inż.

czwartek (tygodnie parzyste)

18.30-19.00

16T/Wyszyńskiego 35

Bartczak Magdalena dr

poniedziałek

(do 18.11.2019 r.)

(od 25.11.2019 r. do końca semestru)

18.15-19.00

15.50-16.35

8 lub 9/Przyjaźni 1

Cieślak Robert dr inż.

środa

10.00-11.00

102T/Wyszyńskiego 35

Diakun Jacek dr inż.

środa

(tygodnie parzyste)

(tygodnie nieparzyste)

18.30-19.00

13.00-13.30

114T lub 111T/Wyszyńskiego 35

Domagalski Łukasz dr inż.

piątek (tygodnie nieparzyste)

9.15-9.45

14T/Wyszyńskiego 35

Ejdys Stanisław dr

poniedziałek

13.00-13.45

17T/Wyszyńskiego 35

Grzegorczyk Grzegorz dr

po uzgodnieniu telefonicznym 602 244 126

Grzelczak Mateusz dr inż.

poniedziałek

10.00-11.45

4T/Wyszyńskiego 35

Gulczyński Waldemar dr

środa

15.00-15.45

8 lub 9/Przyjaźni 1

Hundert Marcin dr

piątek (tygodnie nieparzyste)

(tygodnie parzyste)

7.15-8.00

17.35-18.20

18T/Wyszyńskiego 35

8 lub 9/Przyjaźni 1

Jakubowicz Michał dr inż.

środa (w terminach zajęć)

9.15-9.45

117T/Wyszyńskiego 35

Jermak Czesław dr hab. inż.

środa (w terminach zajęć)

13.00-13.30

117T/Wyszyńskiego 35

Kamińska Ewelina mgr inż.

czwartek

18.35-19.05

19T/Wyszyńskiego 35

Klosa Edyta dr

poniedziałek

15.00-15.45

314/Przyjaźni 1

Komnata Ryszard mgr inż.

środa (tygodnie nieparzyste)

13.00-13.30

35/CKP

Kotecki Krzysztof dr inż.

poniedziałek (tygodnie nieparzyste)

9.15-9.45

114T/Wyszyńskiego 35

Krajewska Hanna dr

piątek

9.00-9.45

106T/Wyszyńskiego 35

Kubacki Arkadiusz mgr inż.

poniedziałek (tygodnie nieparzyste)

13.00-13.30

116T/Wyszyńskiego 35

Leszczyński Karol mgr inż.

środa (tygodnie parzyste)

18.30-19.00

108b/Przyjaźni 1

Lewandowska-Ciszek Anna dr

piątek do 6.12.2019 r.

piątek od 13.12.2019 r.

7.45-8.30

10.45-11.30

10/Przyjaźni 1

Lewandowski Andrzej mgr

środa (tygodnie nieparzyste)

16.30-17.00

108T/Wyszyńskiego 35

Łoboda-Świątczak Edyta dr

wtorek

12.15-13.00

29/Wyszyńskiego 3c

Łodygowski Kamil dr inż.

poniedziałek

13.30-14.15

14T/Wyszyńskiego 35

Mijalski Jerzy mgr inż.

poniedziałek (tygodnie nieparzyste)

14.40-15.10

108T/Wyszyńskiego 35

Milecki Andrzej prof. zw. dr hab. inż.

wtorek

13.15-13.30;

15.00-15.30

101T/Wyszyńskiego 35

Mostowski Rafał dr inż.

czwartek (tygodnie nieparzyste)

13.00-13.30

113T/Wyszyńskiego 35

Muszyńska Monika mgr inż.

poniedziałek

(tygodnie parzyste)

18.30-19.00

106T/Wyszyńskiego 35

Muszyński Andrzej inż.

czwartek

(tygodnie nieparzyste)

13.00-13.30

17T/Wyszyńskiego 35

Olczak Dariusz mgr

środa

15.00-15.45

212/Przyjaźni 1

Olejniczak Marcin mgr

wtorek

12.30-13.15

313/Przyjaźni 1

Olejniczak Miłosz dr

poniedziałek

12.30-13.15

113T/Wyszyńskiego 35

Pachciarz Adrian

czwartek (tygodnie nieparzyste)

17.30-18.00

18T/Wyszyńskiego 35

Pająk Edward dr hab. inż.

środa (w terminach zajęć)

9.30-10.15

19T/Wyszyńskiego 35

Pertek-Owsianna Aleksandra dr hab. inż.

piątek (w terminach zajęć)

13.30-15.00

105T/Wyszyńskiego 35

Posadzy Piotr dr inż.

środa (tygodnie parzyste)

11.30-12.00

114T/Wyszyńskiego 35

Raczyński Andrzej dr hab. inż.

piątek (w terminach zajęć)

17.01.2020 r.

13.00-13.30

12.00-12.30

108T/Wyszyńskiego 35

Rogaczewski Robert dr

poniedziałek

8.50-9.35

107T/Wyszyńskiego 35

Sobczak Paweł dr

wtorek

12.00-12.45

107T/Wyszyńskiego 35

Stankiewicz Witold dr hab. inż.

czwartek

(tygodnie nieparzyste)

9.15-9.45                     

108T/Wyszyńskiego 35

Szymankowska Agnieszka dr

wtorek

9.00-9.45

212/Przyjaźni 1

Szczypa Piotr dr hab.

wtorek (tygodnie parzyste)

środa (tygodnie parzyste)

10.00-11.00

11.30-12.30

123/Przyjaźni 1

Szmit Maciej dr inż.

czwartek

18.20-19.05

114T/Wyszyńskiego 35

Świta Piotr dr inż.

piątek

19.20-20.05

106T/Wyszyńskiego 35

Tylak Tadeusz mgr

środa

10.45-11.15

105T/Wyszyńskiego 35

Urbaniak Maciej dr hab. inż.

środa

9.00-9.45

108T/Wyszyńskiego 35

Urbański Stanisław dr inż.

wtorek (tygodnie nieparzyste)

18.40-19.10

109T/Wyszyńskiego 35

Wadelski Michał mgr inż.

środa (tygodnie nieparzyste)

17.00-17.30

106T/Wyszyńskiego 35

Waligórska-Kotfas Anna dr

poniedziałek

wtorek

środa

8.00-9.45

13.00-14.00

9.00-11.00

123/Przyjaźni 1

Wiśniewska-Mleczko Karolina mgr inż.

poniedziałek

(w terminach zajęć)

9.00-9.30

106T/Wyszyńskiego 35

Zdrok Piotr mgr inż.

środa (tygodnie nieparzyste)

9.15-9.45

16T/Wyszyńskiego 35